UWAGA! Ze względu na ogromną ilość zamówień, realizacja może potrwać nawet do 10 dni roboczych. Dziękujemy za cierpliwość

W Eco Scrapbooking znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by uwiecznić swoje wspomnienia i tworzyć magiczne dzieła sztuki. Nasze albumy do scrapbookingu stanowią idealną bazę do tworzenie personalizowanych albumów, przechowywania i eksponowania Twoich ulubionych fotografii, pamiątek, które chcesz uwiecznić w piękny i osobisty sposób.
Wszystkie nasze albumy do scrapbookingu są ręcznie wykonane i cechują się wysoką jakością oraz dbałością o szczegóły. Dzięki temu tworzenie albumów staje się prawdziwą przyjemnością. Przeglądaj naszą szeroką gamę albumów, wybieraj spośród różnorodnych wzorów i kształtów, i rozpocznij tworzenie niezapomnianych projektów, które będą trwać przez wiele pokoleń.
Rozpocznij swoją przygodę ze scrapbookingiemi i rękodziełem, dzięki naszym albumom. Odkryj niekończące się możliwości tworzenia i wyrażania siebie w Twoim kreatywnym świecie wspomnień.
W naszym sklepie znajdziesz różne bazy do tworzenia albumów: 
Albumy Harmonijkowe - te podręcznie, mini albumy pozwalają na przechowywanie kilku zdjęć. To świetny sposób na zachowanie najważniejszych wspomnień z uroczystości takich jak ślub, komunia czy chrzest. Daj swojej kreatywności wolną rękę, a te albumy staną się cennymi skarbnicami historii Twojego życia.
Albumy Bazyle i Bazyliszki - nasze autorskie bazy albumowe cieszące się ogromnym zaitneresowaniem naszych kreatywnych Klientek. Zarówno okładki, jak i wewnętrzne karty tych albumów, przyjmują klej oraz różne preparaty, umożliwiając tworzenie wyrazistych i pełnych charakteru projektów. Niezależnie od Twojej techniki, Bazyl dostosuje się do Twojej kreatywności.
Albumy na Zdjęcia Wklejane - pozwalają zachować autentyczny charakter Twoich wspomnień. Doskonale sprawdzą się do wklejania większej ilości zdjęć, którym chcesz nadać osobistego charakteru i zachować na lata.